Poniedziałek, 27.02.2017 03:03

Zakopane - Staro Izba

Staro Izba

Zakopane kamera ze Staro Izba

Restauracja Staro Izba jest przyjemną restauracją mieszczącą się przy zakopiańskich Krupówkach, w ich centralnej części. Właściciele zadbali o każdy szczegół, tworząc niepowtarzalny wystrój swojej restauracji. Wnętrza idealnie oddają urok stylu podhalańskiego, a całość świetnie uzupełnia bielony wapnem piec oraz kominek.

W karcie dań oferowane są dania główne, zakąski, alkohole i słodkości. Specjałem kuchni i najciekawszym daniem z karty są żeberka z cebulą podawane na półmisku z drewna, do sztandarowych dań należy też kaczka z owocami i kotleciki jagnięce. Jeśli zapragniemy wybrać się tu na deser, w gorące dni warto spróbować lodów waniliowych z karmelem lub likierem czekoladowym. Jeśli przemarzliśmy na szlaku, energii doda jabłecznik na ciepło lub gruszka na ciepło podana z gorącą, aromatyczną kawą przyrządzoną przez przemiłą i fachową obsługę restauracji.

Krupówki pełne są klimatycznych restauracji z przepysznym jedzeniem i pięknymi wnętrzami. Wybierając miejsce posiłku, warto zapoznać się z menu oraz podpytać miejscowych o to, którą restaurację polecają. Staro Izba z pewnością znajduje się w czołówce proponowanych miejsc.

Kamery w pobliżu

Przykładowy obraz z kamery: Staro Izba w miejscowości Zakopane

Staro Izba

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.